Loode-Eesti piirkonna turismikaardi info kogumine!

Uus kommentaar - Erinevatel asjaoludel lükkame kaardi koostamise 6 kuu võrra edasi! St saatke meile ikka vajalikku infot, aga kaart valmib 2022 aasta suvehooajaks!

Lääne-Harju Koostöökogu on kogumas Loode-Eesti piirkonna turismikaardi jaoks infot. Kaart antakse välja siseriikliku koostööprojekti „Loode-Eesti piirkonna ühisturundus“ raames. Kaardi valmimist toetatakse LEADER programmist.

Loode-Eesti piirkond hõlmab endas Lääne-Harju Koostöökogu piirkonda (Lääne-Harju ja Saue vallad), Nelja Valla Kogu piirkonda (Kiili, Saku, Saue, Harku vallad), Kodukant Läänemaa piirkonda (Lääne-Nigula vald) ning piirkonna linnu: Keila, Haapsalu.

Loode-Eesti piirkonna kaarti on ka varasemalt korduvalt trükitud ja levitatud ning see on külastajate seas olnud väga populaarne. Eelmise kaardi leiate siit https://www.visithaapsalu.com/wp-content/uploads/2018/04/Loode-Eesti-kaa...

Kaart tutvustab piirkonna vaatamisväärsusi ja anna teavet toitlustus-, majutus- ning aktiivse puhkuse võimaluste kohta.

Kaardid valmivad suvehooajaks 2021 ja jõuavad külastajateni turismiinfopunktide ja piirkonna sündmuste kaudu ning neid on võimalik jaotada ka teie objektidel.

Toitlustus-, majutus- ning aktiivse puhkuse objekti lisamine kaardile on tasuline – 15 eurot objekti kohta (ühekordne tasu). Objekti omanik peab valima ühe põhitegevuse ala (kas majutus, toitlustus või aktiivne puhkus), mille alusel lisatakse objekt ettevõtete loetellu, sama ettevõtet erinevate kategooriate alla ei dubleerita. Muud tegevused lisatakse piktogrammidega. Kui aga ettevõttel on kaks teineteisest eraldiseisvat objekti, on lubatud mõlemad objektid kaardile kanda, kuid sellisel juhul tuleb tasuda mõlema eest eraldi.

Toitlustus-, majutus- ning aktiivse puhkuse objekti lisamiseks kaardile täida vastav küsimustik siin!

Juhul kui olete huvitatud piirkonna kaardil oma objekti kajastamisest, siis andke sellest teada nii pea kui võimalik, aga hiljemalt 26.05.2021, täites küsimustiku vormi. Kaardile mahtuva info hulk on piiratud!

Lisaks palume edastada oma objektist foto, mida lisada ettevõtte info juurde. Foto peab olema resolutsiooniga 300dpi. Palume teada anda, kui vastav foto puudub.

 

Lisainfo ja küsimused:

Karet Kõverjalg

Loode-Eesti ühisturunduse projektijuht

+372 569 965 67

karet@loode-eesti.ee

Viimati lisatud uudised

18.01.2023
Lääne-Harju Koostöökogu annab teada, et 2023 taotlusvoor toimub 06.03 - 13.03.2023 17.00 e-Pria keskkonnas. Taotlemiseks on avatud meetmed: Meede 1...
16.01.2023
Lääne-Harju Koostöökogu pakub tööd  BÜROOSPETSIALISTILE Büroospetsialisti ülesanded: PRIA-ga seonduvad tegevusgrupi toimingud; Asjaajamine ja...
19.12.2022
Ohtu küla Arukate külade arenguprogrammis Leader tegevusrühmadest on üks või teine lehelugeja ehk varasemalt kuulnud. Aruka küla arenguprogrammist...