Kontakt

MTÜ Lääne-Harju Koostöökogu

registrikood  80239761

Aadress:  Ranna tee 8, Vasalemma alevik, Harjumaa, 76101

Telefon: +372 60 87 833

E-post:  info@vomentaga.ee

Arveldusarve nr EE342200221032964016

Palume nõustamiseks või kohtumisteks eelnevalt aeg kokku leppida!

Rafael Milerman, Juhatuse esimees / Chairman of the Management Board  +372 513 3891 e-post: rafael.milerman@gmail.com

Eliko Kõiv, büroojuht ja koostööprojektide koordinaator / Office Manager and Coordinator of cooperation projects  +3725354 2379, eliko@vomentaga.ee

  • Eliko tegeleb tegevusgrupi asjaajamisega ja Lääne-Harju Koostöökogu rahvusvaheliste koostööprojektide koordineerimisega

Kadri Kurm, koostööprojekti "Ringmajandus maapiirkonnas" juht / Coordinator of a cooperation project "Circular economy in the countryside. Global Eco – Inno Eco" , + 372 566 98602, kadri@hkt.ee

Angelika Asper, toiduekspert koostööprojektis "Dark Sky International – Argo Navis – Follow the Stars / Loode-Eesti tähed - teaduse, toidu ja turismi arendamine" ja toidukaardi koordineerija +372 5665 0260, angelika@kloostrimetsa.eu

Karet Kõverjalg, koostööprojekti "Loode-Eesti piirkonna ühisturundus (II etapp)" juht, Project Manager of a transnational cooperation project "Common Marketing of North West Estonia II"; karet@loode-eesti.ee; +372 56 99 6567 

Pille Ligi   rahvusvahelise koostööprojekti "Elu enklaavid" (Ökosüsteemiteenuste pakkumine metsades) projektijuht (Erasmus programm), pille@immah.ee, +3725180641