Kontakt

MTÜ Lääne-Harju Koostöökogu

registrikood  80239761

Aadress:  Ranna tee 8, Vasalemma alevik, Harjumaa, 76101

Telefon: +372 60 87 833

E-post:  info@vomentaga.ee

Arveldusarve nr EE342200221032964016

Palume nõustamiseks või kohtumisteks eelnevalt aeg kokku leppida!

Rafael Milerman, Juhatuse esimees / Chairman of the Management Board  +372 513 3891 rafael.milerman@gmail.com

Monika Evartov, büroojuht / Office Manager  +37251 74 835 monika@vomentaga.ee

  • Monika tegeleb tegevusgrupi asjaajamisega.

Kaire Luuk, koostööprojektide koordinaator, + 372 5668 3996 kaire@vomentaga.ee

  • Kaire tegeleb rahvusvaheliste koostööprojektidega. 

Marianne Adson, meetmejuht  +372 53015752, marianne@vomentaga.ee

  • Marianne nõustab ettevõtluse ja ettevõtlikkuse meetmeid (1.1 Ettevõtlikkus; 1.2 Tooted ja teenused), kogukonna ja elukeskkonna meetmeid (2.1 Kogukond; 2.2 Elukeskkond) ja 5. meedet nimega COVID-19 kriisi mõjude leevendamise meede ettevõtluse taastumise edendamiseks Lääne-Harju Koostöökogu piirkonnas. 

Eliko Kõiv, +372 5354 2379 eliko.koiv@gmail.com

  • haridusekspert koostööprojektis "Dark Sky International – Argo Navis – Follow the Stars / Loode-Eesti tähed - teaduse, toidu ja turismi arendamine" ja koostööprojekti "Veeturismi arendamine / Water Tourism Development"  projektijuht.

Kadri Kurm, + 372 566 98602 kadri@hkt.ee

  • koostööprojekti "Ringmajandus maapiirkonnas" juht / Coordinator of a cooperation project "Circular economy in the countryside. Global Eco – Inno Eco." 

Angelika Asper, +372 5665 0260 angelika@kloostrimetsa.eu 

  • toiduekspert koostööprojektis "Dark Sky International – Argo Navis – Follow the Stars / Loode-Eesti tähed - teaduse, toidu ja turismi arendamine" ja toidukaardi koordineerija. 

Karet Kõverjalg, +372 56 99 6567 karet@loode-eesti.ee;

  • koostööprojekti "Loode-Eesti piirkonna ühisturundus (II etapp)" juht, Project Manager of a transnational cooperation project "Common Marketing of North West Estonia II."

Pille Ligi, pille@immah.ee +3725180641

  • rahvusvahelise koostööprojekti "Elu enklaavid" (Ökosüsteemiteenuste pakkumine metsades) projektijuht (Erasmus programm).