Koolitussari “Ringmajanduse kasu väikeettevõttele”

Kutsume Lääne-Harju Koostöökogu piirkonna ettevõtjaid osalema ringmajanduse teemalises koolitussarjas. Koolitussarja eesmärk on anda ettevõtjatele infot, mis on ringmajandus ning miks peaks seda oma ettevõttes rakendama, anda näpunäiteid, kuidas muuta oma ettevõtte toimimine tõhusamaks. Koolitus toimub viiel korral ning iga koolituspäeva raames jagab oma kogemust ka üks piirkonna ettevõtja. 

1. Sissejuhatus ringmajandusse

Koolitaja annab ülevaate valitsevatest trendidest, ajenditest, poliitilisest ja regulatiivsest raamistikust. Koolitusel jagavad oma ringmajanduse kogemust ettevõtted Cronimet ja Signe Seebid

Koolitus toimub 24.01.2019 kell 9.30 kuni 16.00 Hatu mõisas

2. Tootearendus/disain ja re-disain 

Koolitusel jagab oma ringmajanduskogemust Paldiskis tegutsev ettevõte Bole Floor

Koolitus toimub 21.02.2019 kell 9.30 kuni 16.00 Paldiskis Pakri Plazas

3. Uued ärimudelid, koostöö ja sümbioos 

Koolitusel jagavad oma ringmajanduskogemust PAKRI Teadus- ja Tööstuspark ja Elmo Rent

Koolitus toimub 21.03.2019 kell 9.30 kuni 16.00 Paldiskis Peetri Tollis.  

4. Turundus ja märgised 

Koolitusel jagavad oma kogemusi professionaalseid puhastusaineid tootev Estko ning Rummul kasutatud transpordivahendite varuosade ostu ja müügiga tegelev KB Auto Eesti

Koolitus toimub 17.04.2019.a. kell 9.30 kuni 16.00 Rummu järve ääres asuvas Paekalda Puhkekeskuses.

5. Toetusvõimalused

Koolitusel jagab oma kogemust Paldiskis värskelt tegutsemist alustanud Paldiski Kalajahutehas. 

Koolitus toimub 16.05.2019 kell 9.30 kuni 16.00 Paldiskis asuvas Pakri Parunis.  

Osalemiseks palume täita allolev registreerumisvorm hiljemalt 18.01.2019.a.  

Sama koostööprojekti raames pakuvad ringmajanduse eksperdid kümnele Lääne-Harju piirkonna ettevõttele konsultatsioone, et selgitada välja nende  võimekus ja võimalused ringmajanduse põhimõtete rakendamiseks. Iga ettevõte saab lisaks oma tootmisprotsessi analüüsile personaalsed soovitused ja võimalikud lahendused ettevõtte töö tõhustamiseks.

Koolitussarja omaosaluse maksumus on 50 eurot, eraldi ühepäevasel koolitusel osalemise tasu 15 eurot. Grupi täitumisel eelistame osalejaid, kes võtavad osa kogu sarjast. Koolitusel osalemine on ettevõtte jaoks vähese tähtsusega abi (VTA), mille suurus ühe osaleja kohta on ca 100 EUR ühe koolituspäeva kohta.

Tegevused (koolitused ja analüüsid) toimuvad koostööprojekti „Ringmajandus maapiirkonnas“ raames, mille tegevusi kaasrahastatakse Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondi LEADER meetmest.

Lisainfo: Lääne-Harju koostöökogu projektijuht Kadri Kurm, 56698602, kadri@hkt.ee

Kuupäev: 
Neljapäev, 24. Jaanuar 2019
Ettevõtte registrikoodi palume vähese tähtsusega abi (VTA) määratlemiseks. Kui teie ettevõttel on VTA piirmäär (200 000 eurot kolme järjestikuse aasta jooksul) täitunud, tuleb teil koolituse eest tasuda täismahus.
Andmeid kogutakse rahastaja nõudmisel statistilisel eesmärgil ja ei seota konkreetsete isikutega.